Ajax WaterStop bílý
Kód: 1380/1- 1380/1/2 1380/3/4 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | pro Chytrou domácnost |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Kompatibilita: | Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| LED indikátor: | ANO |
| Podpora scénářů: | ANO |
| Sabotážní kontakt: | ANO |
| Napájení: | 4x CR123A |
| Napájecí napětí: | 12V DC |
| Teplota provozní: | 0-60 °C |
| Komunikační frekvence zařízení: | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru: | 1100 m |
| Uzavírací ventil: | 1 |
| Rozsah teplot kapalin: | 5-120 °C |
| Rozměry: | 104 x 159 x 70 mm |
Prezentace
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.







