Ajax ReX 2 black
Kód: 1206Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Centrální jednotky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4823114007385 |
| Klasifikace: | Rozšiřovač rádiového signálu |
| Typ zařízení: | Bezdrátové |
| Použití: | Vnitřní prostředí |
| Kompatibilita: | Hub 2 a Hub 2 plus s verzí OS Malevich 2.12 a vyšší |
| Podpora detektorů pohybu: | MotionCam, MotionCam Outdoor |
| Napájení: | 110 - 230 V AC |
| Dosah komunikace se zařízeními: | Až 1 800 m v otevřeném prostoru |
| Provozní frekvence: | 868.0 - 868.6 MHz |
| Samoregulační vysílací výkon: | Až do 25 mW |
| Ochrana proti sabotáži: | Autentizace zařízení |
| -: | Upozornění na neoprávněnou manipulaci |
| +: | Detekce rušení rádiového signálu |
| Přípustná vlhkost: | Až do 75% |
| Rozsah provozní teploty: | Od -10 °C do +40 °C |
| Rozměry: | 163 × 163 × 36 mm |
| Hmotnost: | 330 g |
| Certifikace: | Stupeň zabezpečení 2 |
| .: | Třída prostředí II dle EN 50131, CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






