Ajax KeyPad Plus
Kód: 795/BIL 795/CER Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovládání |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Kompatibilita: | Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Instalace: | Vnitřní prostředí |
| Typ klávesnice: | Dotyková (kapacitní) |
| Bezkontaktní přístup: | DESFire EV1, EV2; ISO14443-A (13.56 MHz) |
| Ochrana proti neoprávněné manipulaci: | Ano (Tamper) |
| Ochrana proti hádání kódu: | Ano. Klávesnice se automaticky uzamkne po nastavenou dobu, pokud je 3x zadán nesprávný kó |
| Ochrana proti použití neautorizovaných přístupových prvků: | Ano. Klávesnice se automaticky uzamkne po nastavenou dobu, pokud je 3x použit neautorizovaný prvek |
| Provozní frekvence: | 868.0 – 868.6 MHz |
| Modulace rádiového signálu: | GFSK |
| Výkon rádiového signálu: | 6.06 mW (limit až do 20 mW) |
| Dosah rádiového signálu: | Až 1,700 m (ve volném prostoru bez překážek) |
| Napájení: | 4x lithiová AA baterie (FR6), napětí 1.5V |
| Životnost baterie: | Až 3.5 roku (pokud je čtečka karet/tagů aktivní) |
| .: | Až 4.5 roku (pokud je čtečka karet/tagů neaktivní) |
| Rozmezí provozní teploty: | Od -10°C do +40°C |
| Provozní vlhkost: | Až 75% |
| Rozměry: | 165 × 113 × 20 mm |
| Hmotnost: | 267 g |
| životnost: | 10 let |
Instalace keypad plus
Použití Keypad Plus
Prezentace
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






