Ajax FireProtect 2 RB (Heat)
Kód: 2967/BIL 2967/CER Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Detektory vody, ohně a kvality vzduchu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Klasifikace: | Teplotní hlásič požáru s vyměnitelnými bateriemi |
| Typ detektoru: | Bezdrátový |
| Kompatibilita: | Hub Plus, Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G), ReX, ReX 2 |
| Shoda se standardy: | EN 54-5:2017+A1:2018 |
| Snímací prvek: | Teplotní senzor |
| Detekce vysoké teploty: | Citlivý prvek podle požadavků na tepelné hlásiče třídy A1 (požadavky norem EN 54-5 a BS 5446-2), Poplach vysoké teploty – při teplotách nad 64°C, Poplach teplotních špiček – když teplota stoupne o více než 10 °C za 1 minutu nebo rychleji |
| Akustická signalizace: | Vestavěná siréna s hlasitostí 85 dB na vzdálenost 3 metrů pro zvukové upozornění na poplach (aktivní, dokud není odstraněn důvod spouštění nebo dokud uživatel nezakáže signalizaci) |
| LED indikace: | Indikace napájení (zelená) - kontrolka LED na krytu zařízení se rozsvítí každých 56 sekund (indikace splňuje požadavky normy EN 50291), Indikace poruchy (žlutá) - při zjištění závady se rozsvítí LED indikátor na krytu zařízení (např. v případě vybitých baterií, znečištění kouřové komory nebo konce životnosti), Indikace požárních poplachů (červená) - LED indikátor na krytu zařízení se rozsvítí, když hlásič zaregistruje požární poplach |
| Funkce Vzájemné propojení požárních hlásičů: | Všechny požární hlásiče v systému aktivují vestavěné sirény, pokud alespoň jeden z hlásičů vyhlásí poplach (propojený požární poplach se aktivuje během jednoho intervalu dotazování „hub — detektor“, ale ne více než během 20 sekund) |
| Funkční tlačítko: | Na čelní straně krytu zařízení – v běžném provozu spustí test detektoru, při poplachu či poruše vypne akustickou signalizaci |
| Napájení: | 2x baterie CR123A (vyměnitelné) |
| Provozní napětí: | 3V DC |
| Životnost baterií: | Až 7 let |
| Rádiová technologie Jeweller: | Dosah komunikace s hubem – až do 1 700 m v otevřeném prostoru, Obousměrná komunikace mezi zařízeními, Frekvenční pásmo - 868.0–868.6 MHz, Samonastavitelný RF výstupní výkon až 20 mW, Blokové šifrování založené na algoritmu AES, Interval dotazování detektoru — 12-300s, Automatické přelaďování frekvence |
| Přenos poplachového signálu: | Čas doručení: 0.15 vteřiny |
| Rozsah provozní teploty: | Od 0°C do +50°C |
| Provozní vlhkost: | Až do 80% |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Ochrana proti sabotáži: | Prevence padělání, Upozornění na rušení, Tamper pro detekci otevření zadního krytu a sejmutí z držáku SmartBracket |
| Podpora vzdáleného nastavení a testování: | ANO |
| Rozměry: | 86 × 86 x 45 mm |
| Hmotnost: | 146g |
| Barva: | Bílá, černá |
| Záruka: | 24 měsíců od data prodeje (záruka se nevztahuje na kapacitu baterie) |
| Obsah balení: | Teplotní hlásič požáru s vyměnitelnými bateriemi Ajax FireProtect 2 RB (Heat), Montážní panel SmartBracket, 2x baterie CR123A (předinstalované), Spojovací materiál, Uživatelská příručka |
Prezentace
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






