Ajax MotionProtect Outdoor
Kód: 99Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pohybová čidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0856963007590 |
| Typ zařízení: | Bezdrátové |
| Použití: | vnitřní / venkovní |
| Detekční element: | 2x PIR senzor |
| Citlivost detekce: | nastavitelná (nízká / střední / vysoká) |
| Detekční úhel: | 90° (horizontálně) |
| Dosah detekce pohybu: | nastavitelný (3 až 15 m) |
| Výkon rádiového signálu: | 20 mW |
| Napájení: | 2x CR123A baterie 3 V DC, externě 12 V DC ±20% / 200 mA |
| Výdrž baterie: | Až 5 let |
| Ignorování pohybu zvířat: | ANO, do výšky 80 cm (při instalační výšce 1 m) |
| Doporučená instalační výška: | 0.8 až 1.3 m |
| Funkce Antimasking: | ANO |
| Teplotní senzor: | ANO |
| Stupeň krytí: | IP54 |
| Rozsah provozní teploty: | od -25 °C do +60 °C |
| Provozní vlhkost: | do 95 % |
| Rozměry: | 184 x 70 x 65 mm |
| Hmotnost: | 318 g |
Prezentace
Venkovní čidlo pohybu Ajax MotionOutdoor
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






