Ajax WallSwitch 110 - 230V
Kód: 138Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Integrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0856963007194 |
| Kompatibilita: | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Akční člen: | Relé |
| Počet spínacích cyklů: | 200 000 |
| Napájení: | 110 ~ 230 V AC±10%, 50/60 Hz |
| Napěťová ochrana (síť 230 V AC): | Max. 264 V, min. 161 V |
| Napěťová ochrana (síť 110 V AC): | Max. 126 V, min. 77 V |
| Maximální proudové zatížení: | 13 A |
| Maximální spínaný výkon (síť 230 V AC): | Až 3 kW |
| Maximální spínaný výkon (síť 110 V AC): | Až 1.5 kW |
| Spotřeba (pohotovostní režim): | Do 1 W |
| Teplotní ochrana: | Ano (nad +65 °C) |
| Statistické funkce: | Ano (monitorování proudu, napětí, spotřeby) |
| Komunikační protokol: | Jeweller (868.0 - 868.6 MHz) |
| Dosah rádiového signálu: | Až 1 000 m (v otevřeném prostoru) |
| Výkon rádiového signálu: | 8.20 dBm / 6.60 mW (max. 25 mW) |
| Doba odezvy příkazu: | Méně než 1 sekunda |
| Provozní teplota: | 0 °C ~ +64 °C |
| Provozní vlhkost: | Do 75 % |
| Rozměry: | 38 x 25 x 18 mm |
| Hmotnost: | 32 g |
Prezentace Wallswitch a Relay
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






