Ajax StreetSiren DoubleDeck + Ajax Brandplate
Kód: 804/BIL 804/CER Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sirény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Typ zařízení: | Bezdrátové |
| Použití: | Venkovní / vnitřní prostory |
| Kompatibilita: | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Signalizace poplachu: | Akustická / optická |
| Intenzita signalizace: | Nastavitelná (85 až 113 dB ve vzdálenosti 1 m) |
| Délka signalizace: | Nastavitelná (3 až 180 sekund) |
| Signalizace stavu systému: | ANO |
| Doručení poplachové zprávy: | 0.15 s |
| Baterie: | 4x baterie CR123A 3 V DC nebo 12±20% V DC / 13.5 W |
| Výdrž baterie: | Až 5 let |
| Rádiová technologie Jeweller: | osah komunikace se zařízeními - až 1 500 m v otevřeném prostoru |
| .: | obousměrná komunikace |
| -: | provozní frekvence: 868.0 - 868.6 MHz |
| Samoregulační vysílací výkon: | Až do 25 mW |
| Teplotní senzor: | ANO |
| Provozní teplota: | Od -25 °C do +60 °C |
| Provozní vlhkost: | Až do 95% |
| Stupeň krytí: | IP54 |
| Ochrana proti sabotáži: | ANO |
| Vzdálené nastavení a testování: | ANO |
| Rozměry: | 200 x 200 x 51 mm |
| Hmotnost: | 528 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






