Ajax Relay 7-24V
Kód: 135Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Integrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0856963007613 |
| Akční člen: | Elektromagnetické relé |
| Kompatibilita: | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Počet spínacích cyklů: | 200 000 |
| Napájení: | 7 až 24 V DC |
| Napěťová ochrana: | Ano, min. 6.5 V, max. 36.5 V |
| Maximální proudové zatížení: | 5A (36 V DC), 13 A (230 V AC) |
| Max. spínaný výkon (230 V): | 3 kW |
| Statistické funkce: | Ano (napětí) |
| Spotřeba el. energie ve stand-by režimu: | Méně než 1 W/h |
| Komunikační protokol: | Jeweller (868.0 - 868.6 MHz) |
| Výkon rádiového signálu: | 8.21 dBm / 6.62 mW (limit 25 mW) |
| Modulace rádiového signálu: | GFSK |
| Dosah rádiového signálu: | Až 1 000 m (v otevřeném prostoru) |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Rozsah provozní teploty: | Od 0°C do +64°C |
| Ochrana proti přehřátí: | Ano, 65°C |
| Provozní vlhkost: | Až 75% (bez kondenzace) |
| Rozměry: | 38 x 25 x 18 mm |
| Hmotnost: | 32 g |
Prezentace Relay a Wallswitch
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






