Ajax LifeQuality - Inteligentní sensor kvality ovzduší
Kód: 1374/BIL 1374/CER Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Detektory vody, ohně a kvality vzduchu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Kompatibilita: | Hub 2, Hub 2 Plus, Fibra |
| LED indikátor: | ANO |
| Detekční element: | digitální teplotní senzor, senzor vlhkosti, senzor oxidu uhličitého |
| Dosah ve volném prostoru: | až 1700 m |
| Komunikační frekvence zařízení: | 868 MHz |
| Teplota provozní: | 0-50 °C |
| Upevnění: | držák SmartBracket |
| Montáž: | vnitřní prostředí |
| Baterie: | 2x CR123A |
| Rozměry: | 77 x 77 x 34.5 mm |
Prezentace produktu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






