Ajax GlassProtect
Kód: 108/BIL 108/CER Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení dveří a oken |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Typ detektoru: | Bezdrátový |
| Kompatibilita: | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX, ocBridge Plus, uartBridge |
| Detekční element: | PIR senzor, elektretový mikrofon |
| Použití: | Vnitřní prostory |
| Montáž: | Povrchová |
| Detekční vzdálenost / úhel rozbití skla: | Až 9 m / 180° |
| Citlivost detekce: | Nastavitelná (3 úrovně) |
| Připojení externího detektoru: | Ano (1x NC kontakt) |
| Výkon rádiového signálu: | 8.76 dBm / 7.52 mW (max. 20 mW) |
| Komunikační protokol: | Jeweller (868.0 - 868.6 MHz) |
| Dosah rádiového signálu: | Až 1 000 m (v otevřeném prostoru) |
| Baterie: | x baterie CR123A 3 V DC |
| Výdrž baterie: | Až 7 let |
| Provozní teplota: | 0 °C ~ +50 °C |
| Provozní vlhkost: | Až 90 % |
| Rozměry: | 90 x 20 mm |
| Hmotnost: | 30 g |
| Stupeň zabezpečení: | 2 - nízké až střední riziko |
| Třída prostředí: | I. - vnitřní |
Jak přidat GlassProtect do zabezpečovacího systému Ajax
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






