Ajax FireProtect 2 SB (Heat/Smoke)
Kód: 1452/B 1452/ERN Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Detektory vody, ohně a kvality vzduchu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Komunikační technologie Jeweller: | ANO |
| Komunikační frekvence zařízení 868 MHz: | 868 MHz |
| Interval dotazování zařízení: | 12 – 300 s (nastavitelný uživatelským/PRO účtem s administrátorskými právy v aplikacích Ajax) |
| Ochrana proti padělání signálu (spoofing): | Autentifikace zařízení |
| Maximální efektivní vyzařovaný výkon (ERP): | 20 mW |
| Dosah komunikace (v otevřeném prostoru): | 1 700 m |
| Kompatibilita: | Hub Plus, Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G) |
| Rozšiřovače dosahu signálu: | ReX, ReX2 |
| Detekce kouře: | Bispektrální optický senzor (ve vzduchu rozpoznává kouř podle velikosti částic) |
| Patentovaná měřící kouřová komora: | Chrání optický senzor před prachem, nečistotami a hmyzem |
| Ochrana proti falešným poplachům: | Detektor nereaguje na částice vodní páry |
| Shoda se standardy / normami: | EN 14604:2005/AC:2008, Qmark |
| Detekce nebezpečné teploty: | 2x termistor (dle požadavků na teplotní detektory třídy A1 norem EN 54-5 a BS 5446-2) |
| Poplach při detekci vysoké teploty: | Při teplotě nad 64°C |
| Poplach při detekci prudkého nárůstu teploty: | V případě nárůstu teploty o více než 10°C během 1 minuty nebo méně |
| Vestavěná siréna: | Hlasitost 85 dB ve vzdálenosti 3 m od detektoru |
| Funkce vzájemného propojení detektoru požáru: | Všechny detektory požáru v systému aktivují vestavěnou sirénu v případě, že alespoň jeden z nich vyhlásí poplach (aktivace funkce proběhne u všech detektorů během 20 vteřin) |
| LED indikace: | Zelená = indikace napájení (rozsvítí se každých 56 vteřin) |
| +: | Červená = indikace poplachu |
| Tlačítko na čelní straně detektoru: | V běžném provozu dojde po stisknutí ke spuštění testu optické měřící komory. Při poruše nebo poplachu dojde k vypnutí akustické signalizace detektoru. |
| Detekce ztráty komunikace během 15 minut: | Doba pro detekci ztráty komunikace závisí na počtu nedoručených datových paketů (definováno v nastavení protokolu Jeweller / Fibra). Interval dotazování hub - detektor je zafixován na hodnotu 300 vteřin. |
| Sabotážní kontakt (tamper): | ANO |
| Baterie: | 2x vyměnitelná lithiová baterie CR123 A, 3V DC (FireProtect 2 RB (Heat/Smoke) |
| --*: | 2x vestavěná lithiová baterie CR123 A, 3V DC (FireProtect 2 SB (Heat/Smoke) |
| Rozsah provozní teploty: | Od 0°C do +50°C |
| Provozní vlhkost: | Až do 80% |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Rozměry: | 124 x 124 x 45 mm |
| Hmotnost: | 320 g |
| Ochrana proti neoprávněné manipulaci: | Vestavěný akcelerometr |
Prezentace
Prezentace 2
Prezentace produktu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






