Ajax Button (8EU) ASP
Kód: 129/BIL 129/CER Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovládání |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Typ komponentu: | Bezdrátový |
| Kompatibilita: | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Provozní režim: | 2 provozní režimy - tísňové tlačítko / spuštění automatizačního scénáře |
| Počet tlačítek: | 1 |
| Ochrana proti náhodnému stisknutí: | ANO (dvojí stisknutí / přidržení) |
| Použití: | vnitřní / venkovní |
| Výkon rádiového signálu: | 8.76 dBm / 7.52 mW (max. 20 mW) |
| Komunikační protokol: | Jeweller (868.0 - 868.6 MHz) |
| Dosah rádiového signálu: | Až 1 300 m (v otevřeném prostoru), modulace GFSK |
| Baterie: | 1x baterie CR2032 3 V DC |
| Výdrž baterie: | Až 5 let (v závislosti na četnosti použití) |
| Stupeň krytí: | IP55 |
| Provozní teplota: | -10 °C ~ +40 °C |
| Provozní vlhkost: | Až 75 % |
| Rozměry: | 47 x 36 x 13 mm |
| Hmotnost: | 16 g |
| Stupeň zabezpečení: | 2 - nízké až střední riziko |
| Třída prostředí: | II dle ČSN EN 50131 |
Jak přidat Button do zabezpečovacího systému Ajax
Prezentace
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Ajax je chytrý, bezdrátový (nejen) zabezpečovací systém s okamžitou odezvou. Reaguje pouze na reálné nebezpečí a filtruje falešné poplachy. Pokud se
cokoliv stane, okamžitě budete upozorněni a předejdete tak velkým potížím.
Vedle zabezpečovacích prvků nabízí detektory proti úniku vody, oxidu uhelnatého či ovládání různých elektrospotřebičů jako jsou bojlery, garáže, osvětlení či klimatizace.
Všechny úkony umí zpracovat automaticky za pomoci nastavených scénářů či ručně za pomoci Ajax aplikace, kterou podporují mobilní systémy iOS a Android.
Společnost Ajax byla založena v roce 2011 a díky své dynamičnosti se stala jednou z nejoblíbenějších a nejrychleji se rozvíjející společností v oblasti bezpečnosti
v Evropě.






