SAFE 50HUB-WRF - Centrální ovládací jednotka, bílá
Kód: 4172Související produkty
Detailní popis produktu
SAFE 50HUB - WRF
Bezdrátová centrální ovládací jednotka
Inteligentní centrální ovládací jednotka SAFE 50HUB – WRF je klíčovým prvkem požárního zabezpečovacího systému FireSAFE. Pomocí technologie CONNECTED, umožňuje připojení všech bezpečnostních zařízení FireSAFE, monitoruje jejich činnost a v případě zjištění nebezpečí okamžitě informuje uživatele systému na jeho mobilním zařízení prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace.

Chytré požární zabezpečení
Jednoduše propojte všechna bezpečnostní zařízení FireSAFE s centrální ovládací jednotkou SAFE 50HUB – WRF a pohodlně je spravujte prostřednictvím intuitivního rozhraní bezplatné mobilní aplikace ve svém chytrém telefonu. Mějte efektivní kontrolu nad případnou hrozbou, která vám umožní okamžitou reakci na případné nebezpečí v jeho počátku. V reálném čase sledujte stav každého zařízení. Vzdáleně odkudkoli konfigurujte a upravujte nastavení vašeho požárně bezpečnostního systému. Všechny informace a okamžitá upozornění v jedné aplikaci na vašem telefonu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!
Hub - srdce systému FireSAFE
Centrální ovládací jednotka SAFE 50HUB – WRF je srdcem a současně řídícím prvkem bezpečnostního systému FireSAFE. Díky připojení do internetu umožňuje pohodlnou konfiguraci a ovládání jednotlivých částí systému FireSAFE. To vše i vzdáleně pomocí intuitivní stejnojmenné mobilní aplikace (pro Android i iOS) určené pro chytré telefony, tablety a další zařízení. Hub monitoruje činnost všech připojených senzorů a zařízení FireSAFE CONNECTED, a v případě zjištění nebezpečí okamžitě informuje uživatele systému formou poplachu a alarmových push notifikací v aplikaci FireSAFE.
Systém zpráv hlasového varování
Centrální ovládací jednotka SAFE 50HUB – WRF disponuje systémem zpráv hlasového varování. V případě nebezpečí, poruchy nebo důležitých změn v síti či systému, bude svého uživatele o aktuální situaci informovat prostřednictvím různých druhů hlasových zpráv ve formě lidského hlasu. Jazyk zpráv hlasového varování (včetně české lokalizace) je volitelný a lze jej libovolně měnit v menu mobilní aplikace FireSafe.
Modulární řešení v jediném systému
SAFE 50HUB – WRF pracuje jako přístupový bod a podporuje připojení až 24 detektorů a zařízení neustále se rozrůstajícího portfolia FireSAFE CONNECTED, jako jsou hlásiče požáru a teploty, detektory oxidu uhelnatého nebo hořlavých, výbušných plynů, enviromentálních senzorů a dalších komponent.Video verifikace a monitoring zón zájmu
Centrální ovládací jednotka SAFE 50HUB – WRF umožňuje snadno do systému integrovat přehledové IP kamery FireSAFE pro verifikaci požární události, FireSAFE IP termální kamery pro detekci narůstající teploty v monitorovaných zónách zájmu (elektro vozy, elektro kola a koloběžky, bateriová úložiště, skladování lithiových baterií atd.) nebo IP kamery FireSAFE pro detekci plamene ve střeženém prostoru.
Bezplatná mobilní aplikace
Centrální jednotka podporuje připojení k internetové síti jak pomocí ethernetového kabelu (není součástí dodávky), tak Wi-Fi. Jakmile je SAFE 50HUB – WRF připojena k internetu, lze využívat všechny funkce prostřednictvím bezplatné stejnojmenné aplikace FireSAFE (Android a iOS v CZ lokalizaci).
Mobilní aplikace umožňuje okamžitou reakci na zprávy a upozornění z vašeho zabezpečovacího systému. Spojuje všechna zařízení FireSAFE prostřednictvím bezplatného cloudu, který umožňuje monitorování, nastavení a řízení systému odkudkoliv na světě. Intuitivní aplikace v české lokalizaci nabízí jasný přehled všech informací a zařízení, je pravidelně aktualizována a rozšiřována.
Bezdrátová komunikace rádiového protokolu CONNECTED
CONNECTED je moderní rádiový protokol navržený speciálně pro bezdrátový požárně zabezpečovací systém FireSAFE. Využívá frekvenční pásmo 868,0–868,6 MHz a umožňuje spolehlivou komunikaci mezi jednotlivými prvky systému až na vzdálenost 1000 metrů ve volném prostoru bez rušení. Díky pokročilé kontrole integrity dat pomocí metodiky CRC8 a obousměrnému přenosu dat, je zajištěno bezpečné a spolehlivé předávání informací. V případě rušení rádiového signálu systém upozorní uživatele a automaticky se přeladí na nerušené frekvenční pásmo. Ochrana proti virům je řešena na úrovni softwaru, což zajišťuje vysokou odolnost zařízení vůči kybernetickým hrozbám. Rádiový protokol CONNECTED tak podtrhuje maximální a efektivní ochranu bezdrátového požárně zabezpečovacího systému FireSAFE.
Jednoduchá instalace a nastavení s lokalizovaným grafickým průvodcem
Bezdrátová komunikace detektorů s centrální jednotkou SAFE 50HUB – WRF nabízí možnost snadné instalace jednotlivých detektorů bez potřeby kabeláže. To znamená, že většinu komponent systému lze umístit snadno a takřka kdekoli. Pro ještě jednodušší zprovoznění centrální jednotky a celého systému vás krok po kroku postupně provede grafický průvodce lokalizovaný do českého jazyka a dostupný hned po prvním spuštění mobilní aplikace FireSAFE.Technická specifikace:
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Specifikace | |
| Model | SAFE 50HUB - WRF |
| Klasifikace | Centrální ovládací panel |
| Maximální počet propojených zařízení | 24 jednotek typu FireSAFE |
| Podpora IP kamer | Ano (pouze kamery s kompatibilitou pro FireSAFE APP) |
| Mobilní aplikace | iOS 9.1 a vyšší; Android 4.4 a vyšší |
| Dostupná jazyková lokalizace | čeština, slovenština, polština, angličtina, němčina |
| Síťové režimy | Ethernet, Wi-Fi |
| Síťový port | 1x RJ-45, 10 Mbps / 100 Mbps Ethernet port |
| Vestavěná siréna | 70 dB |
| Audio výstup | 1 kanál |
| Systém zpráv hlasového varování | Ano |
| Funkce | |
| LED indikace | 1 × vícebarevný stavový LED indikátor, 1 × LED indikátor Komunikace, 1 × LED indikátor Porucha, 1 × LED indikátor Poplach |
| Tlačítka | 1 × tlačítko párování |
| Vzdálená aktualizace | Ano (Cloud) |
| Bezdrátový přenos | |
| Pracovní rádiová frekvence | 868,0 – 868,6 MHz |
| Výkon vysílače | (EIRP) Limit 25 mW |
| Typ komunikace | Obousměrná |
| Komunikační vzdálenost | Až 1 000 m v otevřeném prostoru |
| Režim šifrování | TLS pro komunikaci s cloudem |
| Přeskakování frekvence | Ano (automatické) |
| Obecné | |
| Napájení | 5,0 V DC / 1,0 A |
| Provozní teplota | -10 °C až +55 °C (+14 °F až +131 °F) |
| Provozní vlhkost | <95 % (RH) |
| Skladovací podmíny | Teplota: -10 °C až +55 °C (+14 °F až +131 °F) Vlhkost: 10 % až 95 % (RH) |
| Materiál krytu | PC + ABS |
| Barva | Bílá |
| Instalace | Na stěnu, desktop |
| Rozměry produktu (D × Š × V) | 78,2 mm × 78,2 mm × 22,9 mm |
| Hmotnost produktu | 60 g |
| Rozměry kartonu | |
| Hmotnost kartonu | |
| Počet kusů v kartonu | |
| Prohlášení o shodě | CE, CE UKCA |
| Záruka | 24 měsíců |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standard | IEEE 802.11b /g/n |
| Frekvenční rozsah Wi-Fi | 2400 – 2483,5 MHz |
| Přenos energie Wi-Fi | ≤20 dBm@2400 – 2483,5 MHz |
| Přenosový dosah Wi-Fi | 50 m |
Obsah balení:
SAFE 50HUB - WRF
Manuál
Napájecí adaptér
Napájecí kabel
Vrtací šablona
Montážní materiál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Požární zabezpečení SAFE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 0703123018258 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
