Zdroj 12VDC/2A
Kód: 4205Detailní popis produktu
Popis
- Vstupní napětí: 90÷264VAC/50Hz
- Výstupní napětí: 2A/12VDC
- Účinnost: 83%
- Ochrana proti zkratu a přetížení
- Indikace provozu: LED
- Umělohmotná krabička vybavená montážními úchyty
- Rozměry: 86 x 50 x 32 mm
- Vodič 12V se zástrčkou 5,5/2,1 a síťový vodič 230V
| Hmotnost | 0.24 kg |
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 50 x 32 x 86 mm |
Základní parametry
| Napájecí napětí | 230V AC |
| Jmenovitý proud | 2 A |
| Stupeň krytí | bez krytí |
| Výstupní napětí | 12V DC |
Prostředí
| Prostředí | vnitřní |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NVR a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5906881446898 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
